ecommerce provided by Yahoo! Small Business
سوالات متداول
پرسشهای متداول

در اینجا سوالات رایجی که از مشتریها دریافت کرده ایم پاسخ می دهیم اگر جواب سوال خود را اینجا پیدا نکردید می توانید از طریق ایمیل و تلفن با ما تماس بگیرید.

پرسش: اگر ورتک سایکلون موثر است چرا کارخانه های اتومبیل سازی از تکنولوژی ورتک سایکلون استفاده نمی کنند؟
پاسخ: در مدلهای قدیمی خودرو ها از این تکنولوژی استفاده نمی شده اما حال کارخانه های اتومبیل سازی ژنرار موتورز، میتسوبیشی، اینفینیتی، مرسدس بنز و سوبارو از تکنولوژی مشابه برای بالا بردن توان جدید ترین خودروهایشان استفاده میکنند اگر شما نمی توانید هزینه ی خرید خودروی آخرین مدل را فراهم کنید می توانید با استفاده از ورتک سایکلون برای افزایش توان اتومبیلتان استفاده کنید.

پرسش: ورتک سایکلون چگونه کار میکند؟
پاسخ: ورتک سایکلون با ترکیب کردن هوا با سوخت باعث احتراق کاملتر وکمتر سوخت می گردد. ادامه ی مطلب

پرسش: با ورتک سایکلون به چه میزان به توان خودرو افزوده می شود و چه میزان در مصرف سوخت صرفه جویی میکنیم؟
پاسخ: پاسخ این پرسش با توجه به نوع خودرو, کارکرد خودرو, چگونگی استفاده از خودرو و دیگر عوامل متغیر است، توان اکثر خودروها با نصب این دستگاه بین 31% تا 35% بسته به نوع سوخت افزایش می یابد یعنی 5 تا 12 اسب بخار که این میزان در صرفه جویی مصرف سوخت گرانبهایی که این روزها استفاده می کنیم میزان قابل توجهی می باشد.
ادامه ی مطلب درباره ی صرفه جویی در سوخت
ادامه ی مطلب درباره ی افزایش توان خودرو

پرسش: چرا ورتک سایکلون را خریداری کنیم؟
پاسخ: اکثر مشتریهای ما خواستار افزایش خودروی خود به علاوه ی کاهش مصرف سوختشان بودند با نصب ورتک سایکلون به هر دو هدف خود دست پیدا کردند با در نظر گرفتن بهای بالای سوخت با نصب ورتک سایکلون مصرف سوخت خود را کاهش داده و همزمان توان خودروی خود را بیشتر کنید، با تضمین یک ماهه ی دستگاه شما به هیچ عنوان ضرر نمی کنید.

پرسش: ورتک سایکلون با چه خودروهایی سازگار است؟

پاسخ: ورتک سایکلون را می توان روی هر خودرو، کامیون، قایق موتوری یا ون که موتور انژکتور با ورودی هوا به قطر 2.5 تا 3.75 اینچ دارند نصب کرد و یک مدل ویژه برای خودروهای هشت سیلندر که ورودی هوای بزرگ تری دارند ساخته شده است.

پرسش: ورتک سایکلون چگونه نصب می شود؟

پاسخ: ورتک سایکلون را در چند دقیقه و تنها با استفاده از پیچ گوشتی می توان نصب کرد، طریقه ی نصب بر روی هر دستگاه ورتک سایکلون موجود است.

پرسش: آیا نصب ورتک سایکلون ضمانت نامه ی خودرو را باطل می کند؟
پاسخ: خیر نصب این قطعه تاپیری بر روی ضمانت نامه ی خودروی شما ندارد، با اینکه ما از شرایط ضمانت نامه ی هر خودرو اطلاعات کامل نداریم هنوز هیچ موردی درباره ی باطل شدن ضمانت نامه ی خودرو بر پایه ی استفاده از ورتک سایکلون گزارش نشده است.

پرسش: آیا ورتک سایکلون تضمین شده است؟

پاسخ: بلی، ورتک سایکلون را تضمینی به مدت 4 ماه استفاده کنید اگر رازی نبودید با برگشت دادن دستگاه کل مبلغ خود را به طور کامل دریافت کنید علاوه بر این کارکرد ورتک سایکلون تضمین مادام العمر تضمین شده است.

پرسش: آیا می توان ورتک سایکلون را بر روی خودروهای کاربراتی نصب کرد؟
پاسخ: خیر، ورتک سایکلون را تنها بر روی خودروهای انژکتور می توان نصب کرد.

پرسش: آگر قبلا دستگاه هایی مانند سوپر شارژ نصب کرده باشیم می توانیم از ورتک سایکلون استفاده کنیم؟
پاسخ: بلی، ورتک سایکلون با توربو شارژرها و سوپر شارژرها سازگار است و کارایی این دستگاه ها را تقویت می کند.

پرسش: آیا می توان از چند ورتک سایکلون بر روی یک خودرو استفاده کرد؟
پاسخ: بلی، نصب کردن دستگاه دوّم کارکرد موتور بهتر می شود اما نه به این اندازه که دو برابر توان دستگاه قبلی را افزایش دهد و نصب دستگاه سوّم دیگر تاثیری نخواهد داشت.

پرسش: اگر موتور خودرویی مجهز به دو ورودی هوا باشد باید برای هر ورودی هوا از یک ورتک سایکلون استفاده کرد؟

پاسخ: بلی شما برای هر ورودی هوا نیاز به یک ورتک سایکلون مجزا دارید به عنوان مثال برای فورد مدل اف 150 نیز برای هر ورودی هوا نیاز به یک ورتک سایکلون مجزا دارید.

پرسش: در بعضی از سایتها گفته شده این دستگاه کارایی ندارد، آیا واقعا این گفته ها حقیقت دارد؟
پاسخ: همیشه درباره ی همه ی محصولات موجود در بازار نظر منفی وجود دارد اما ما با در نظر گرفتن آزمایشهای انجام شده بر روی ورتک سایکلون و نظر مثبت مشتریهایمان به کارکرد محصولمان اطمینان داریم و خود ورتک سایکلون را بر روی خودروهایمان نصب می کنیم.
 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S