ecommerce provided by Yahoo! Small Business
کاهش مصرف سوخت
مصرف سوخت خود را با ورتک سایکلون کاهش دهید!
قیمت سوخت هر روز رو به افزایش است، با افزایش تنش سیاسی در خاورمیانه و آفریقای جنوبی بهای نفت حوضه ی خلیج فارس روز به روز افزایش می یابد و نمیتوان گفت که بهای نفتی که از کشورهای واسطه چون هند و چین تا چه میزان افزایش می یابد و بدون اغراق هزینه های سوختی بخش مهمی از هزینه های شما را به خود اختصاص می دهد.

ما می توانی م به شما کمک کنیم!
– بهتر نیست در هزینه های سوختی خود صرفه جویی کنید تا سرمایه ی خود را به جیب شرکت های نفت بریزید؟ باور ما این است که درآمد این شرکتها بسیار بالا است و کاهش هزینه های سوختی شما تاثیری در فروش آنها ندارد اما این کار در اقتصاد روزمره ی شما موثر است، ورتک سایکلون کاملا تضمینی مصرف سوخت شما را کاهش داده و به اقتصاد روزمره ی شما کمک شایانی می کند!

“ورتک سایکلون فوق العاده است با نصب کردن این دستگاه من با هر گالن 24 مایل مسافت را طی می کنم در صورتی که قبلا با هر گالن تنها مسافت 18 مایل را می توانستم طی کنم. من این دستگاه را به تک تک دوستانم پیشنهاد می کنم و ورتک سایکلون را بر روی فورد رنجر و ماستنگ خود نصب نموده ام.”
--برایان رندال از هاموند، لس آنجلس ادامه ی مطلب

با ورتک سایکلون تا چه میزان می شود صرفه جویی کرد؟ – با نظریه هایی که در طی چند سال از مشتریهایمان دریافت کرده ایم مشخص شده با هر بار پر کردن باک خودرو نزدیک به 10 تا 20 در صد مسافت بیشتری را طی کرده اند در جدول پایین میزان افزایش مسافت طی شده با نصب ورتک و بدون نصب ورتک را بررسی می کنیم:

  مسافت طی شده بر گالن مسافت طی شده بر گالن (با نصب ورتک) میزان کاهش مصرف سوخت به درصد
’فورد اف 150 مدل 2006 17.2 MPG 19.8 MPG 15%
’ون چریسلر مدل 2005 20.2 MPG 23.1 MPG 14%
’بونیویل مدل 1994 19.0 MPG 22.0 MPG 16%
’کاراون مدل 2004 21.1 MPG 23.5 MPG 11%
’فورد رنجر مدل 2000 18.0 MPG 24.0 MPG 33%
’ماستنگ جی تی مدل 2002 19.5 MPG 24.2 MPG 24%
’کمری مدل 2000 25.2 MPG 26.7 MPG 6%
 
با ورتک سایکلون تا چه میزان می توان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد؟ – شاید در نگاه اول میزان مسافت افزوده زیاد چشمگیر نباشد در نظر بگیرید که در طول هفته چند بار باک خودروی خود را پر می کنید و چند خودرو در خانه دارید با یک جمع بندی کوچک مشاهده می کنید مبلغی که در دراز مدت صرفه جویی می کنید چندین برابر قیمت ورتک سایکلونی است که خریداری کرده اید و در نظر بگیرید این مبلغ چقدر در اقتصاد زندگیتان موثر است.

 
ماشین حساب کاهش مصرف سوخت
چه مسافتی را در طول هفته با خودرو طی می کنید؟ مسافت (مایل) بر هفته
خودروی شما چه مسافتی را با هر بار پر شده طی می کند؟ مسافت (مایل) بر گالن
هزینه ی سوخت در منطقه ی شما به چه میزان است؟ هزینه ی هر گالن
   
این جدول صرفه جویی شما در سوخت و هزینه می باشد!
  در 1 سال در 5 سال در 10 سال
فزایش مسافت 1 مایل بر هر گالن
افزایش مسافت 2 مایل بر هر گالن
افزایش مسافت 3 مایل بر هر گالن
 

به سالم نگاه داشتن کره ی زمین کمک کنیم و در آن سهمی داشته باشیم– میدانیم که گرم شدن کره ی زمین می تواند عواقب اجتناب ناپذیری برای محیط زیست ما به همراه داشته باشد و اتومبیل ها اولین عامل در انتشار گازهای گلخانه ایی هستند که باعث گرم شدن کره ی زمین می شوند، ورتک سایکلون بهترین راه برای کاهش دی اکسید کربن منتشرشده از خودروی شماست، حتی اگر به گرم شدن کرهی زمین باور نداشته باشید می دانید که با مصرف کمتر سوخت میزان دی اکسید کربنی که خودروی شما تولید می کند کمتر میشود و آلودگی هوا نیز به همین میزان کاهش داده می شود، اگر تمایلی به خرید خودروهای هیبریدی نداشته باشید و یا از خودروهای سنگین استفاده می کنید می توانید میزان آلایندگی خودروی خود را تنها با نصب ورتک سایکلون به میزان قابل توجهی کاهش داده و به کاهش آلودگی محیط زیست خود کمک کنید.

نیاز کشور خود را نصبت به نفت یا سوخت های وارداتی بکاهید – واردات سوخت های خارجی وابستگی کشور را به کشورهای خارجی افزایش داده و به اقتصاد کشور ضربه می زند، هزینه های واردات سوخت بسیار بالاست اگر همین هزینه ها را بتوانیم کاهش دهیم می توانیم همین هزینه ها را در دیگر پروژه های کشور جهت رفاه خود مردم صرف کنیم، حال در نظر بگیرید اگر بر روی هر خودروی داخل کشور یک ورتک سایکلون نصب شود مصرف سوخت کل کشور به میزان قابل توجهی کاهش می یابد که علاوه بر کاهش هزینه های واردات سوخت به خود کفایی کشور کمک بزرگی می شود.

با خرید ورتک سایکلون علاوه بر پاکیزه نگاه داشتن هوایی که تنفس می کنید به اقتصاد کشور کمک کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید، برای مدت کوتاهی ورتک سایکلون را با قیمت 69.95$ خریداری کرده و به ازای هر ورتک سایکلون اظافه 29.95$ بپردازید!
 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S