ecommerce provided by Yahoo! Small Business
سیاست حفظ حریم خصوصی
ما حریم خصوصی مشتریهایمان را جدی گرفته و محترم می شماریم و تضمین می کنیم که اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان به شرکت های واسطه و یا سایتهای دیگر منتشر یا فروخته نخواهد شد.

سایت یاهو استور دامنه ی سایت ما را فراهم می کند و از این رو سایت ما به وسیله ی سیاستهای حفظ حریم خصوصی یاهو حفاظت می شود، یاهو به صورت خودکار اطلاعات کارت اعتباری شما را بعد از یک ماه در داخل این سایت پاک می کند ، یاهو به صورت کامل بر روی اطلاعات انبار و سفارش و همچنین سیستم سفارشات نظارت دارد، یاهو به صورت ا خودکار طلاعات سفارش شما را جمع آوری می کند اما این اطلاعات را به عنوان بایگانی استفاده می کند، اگر شما از طریق یاهو به این سایت وارد شوید اطلاعات خرید شما به صورت خودکار توسط یاهو جمع آوری می شود.

برای دانستن اینکه یاهو به چه صورت از اطلاعات شما استفاده می کند از صفحه ی سیاست حفظ حریم خصوصی یاهو دیدن کنید.

وب سایتهای واسطه از یاهو استفاده می کنند تابررسی کنند بازدید کننده گان به چه صورت از وب سایت دیدن می کنند و یاهو ممکن است اطلاعات بازدید شما از این وبسایت و دیگر وب سایت ها را به صورت اطلاعات شخصی ناشناس در اختیار سایتهای واسطه می گذارد تا این وب سایتها سرویس های خود را در راستای رضایت شما افزایش دهند اگر مایل هستید که این اطلاعات از طریق یاهو مورد استفاده قرار نگیرد در اینجا! کلیک کنید.

اگر هرگونه سوال یا نگرانی در باره ی حریم خصوصی خود دارید بلافاصله با ما تماس بگیرید.
 
 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S