ecommerce provided by Yahoo! Small Business
پیروز در رقابت ها (نبض مسابقات)
در مقایسه با گردباد
در مقایسه با توربوناتور
دستگاه ورتک سایکلون در رقابت ها همیشه بهترین است!

ورتک سایکلون رقیبان زیادی در بازار دارد اما اکثر آنها مرقون به صرفه نیستند شاید تعدادی از آنها مقداری ارزانتر باشند اما هیچکدام کارایی و قابلیت های خاص ورتک سایکلون اصلی را ندارند.

قیمت در برابر ارزش – برخی از رقیبان ما با عرضه ی محصولات ارزان قیمت تا 29$ تنها کاهش سوخت شما را برای مدت کوتاهی تظمین می کنند اما بعد از این مدت هزینه های شما افزایش چشم گیری پیدا می کنند، حال با دنبال کردن متن زیر متوجه ارزش بالای ورتک سایکلون خواهید شد:

قابل تنظیم بودن! – ورتک سایکلون را می توان با اندازه های مختلف شلنگ هوای خودرو تنظیم کرد یعنی شما می توانید ورتک سایکلون را برروی هر خودرویی که خریداری می کنید نصب کنید، اکثر ژنراتور های ورتک دارای قطرهای ثابتی هستند یعنی هر بار که خودروی خود را تعویض می کنید باید برای خرید دستگاه مشابه هزینه ی اضافی پرداخت کنید، در ادامه می بینید که اگر هر چهار سال خودروی خود را تغییر دهید و دو دستگاه ورتک سایکلون و یا دستگاه های دیگر داشته باشید به چه میزان باید هزینه کنید.
مجموع هزینه ها – ورتک سایکلون در مقابل دیگر ژنراتورها
  ورتک سایکلون (دو دستگاه) دیگر ژنراتورها (دو دستگاه)
مجموع هزینه های سال اول $69 $60
مجموع هزینه های سال چهارم $69 $120
مجموع هزینه های سال هشتم $69 $180
 
کاربرد بهتر – بعضی از محصولات مشابه ارزان قیمت با پرس کردن، لبه های ورودی را خم می کنند که این کار جلوی جریان هوا را می گیرد اما در ورتک سایکلون لبه ها خمیده ساخته می شوند که هزینه ی ساخت آنها به مراتب بیشتر از روش های مشابه میباشد اما جریان هوا بهتر منتقل میشود همینطور دستگاه های مشابه دارای پره هایی در مرکز شلنگ های هوا هستند اما ورتک سایکلون با استفاده از فضای آزاد در وسط دستگاه قرار داده شده تا به راحتی هوا به موتور خودرو منتقل شود.

برش خوردن قطعات توسط لیزر – در بعضی از قطعاتی که تست کردیم مشاهده شده که این لوازم دست ساز بوده و از فولاد زد زنگ کیفیت پایین، آلومینیوم و حتی پلاستیک ساخته شده است در حالی که ورتک سایکلون با لیزر برش داده شده و از فولاد زد زنگ کیفیت بالا ساخته شده است. 
ساخت آمریکا – بعضی از دستگاه های مشابه ساخت کشورهایی مانند چین هستند اما ورتک سایکلون در آمریکا ساخته می شود.


پیشینه ی معتبر – تنها ورتک سایکلون از مهندسی استفاده شده در مسابقات اتومبیل رانی طراحی و ساخته شده است.
اطلاعات بیشتر درباره ما.


در انتها ورتک سایکلون با بهترین کاربرد و کارایی و بهترین قیمت برای مدت محدودی به قیمت 69.95$ فروخته می شود.

 
 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S