ecommerce provided by Yahoo! Small Business
گردباد
ورتک سایکلون اصلی از گردباد پیشی می گیرد™!
اگر شما یک دستگاه بهینه ساز سوخت گردباد خریداری کنید قطعا مصرف سوخت شما کاهش یافته و توان خودروی شما بیشتر می شود، اما ورتک سایکلون اصلی امکانات بهتری را با پرداخت کمترین هزینه دریافت می کنید علاوه بر اینکه این محصول در مدت زمانی که بر روی خودروی شما نصب است هزینه های سوختی شما را کاهش می دهد، در ادامه به مزیتهای ورتک سایکلون اشاره می کنیم:

بهایی که بابت ورتک سایکلون به مراتب کمتر از قیمت گردباد است – هر دستگاه گردباد 69.95$ قیمت دارد.
مقایسه ی بهای گردباد و ورتک سایکلون
  گردباد ورتک سایکلون درصد بهینه سازی سوخت
مجموع بهای دو دستگاه* $99.95-$139.90 $69.95 30%-50%
* • بهای در نظر گرفته شده برای ورتک سایکلون با در نظر گرفتن هزینه ی ارسال است و بهای گردباد بر اساس پایین ترین قیمت این دستگاه در اینترنت است.
 
ما ورتک سایکلون را مستقیم از کارخانه به شما عرضه می کنیم – معمولا مردم از ما می پرسند چرا ورتک سایکلون ارزانتر از گردباد است، چون ما مستقیما دستگاه ها را از کارخانه به شما عرضه می کنیم در صورتی که گردباد از طریق واسطه ها به مشتریها عرضه می شود، سودی که واسطه ها به بهای گردباد اظافه می کنند باعث افزایش قیمت این دستگاه می شود..

ورتک سایکلون قابل تنظیم است – ورتک سایکلون را می توان بر روی اکثر خودروها نصب کرد، این قابلیت به شما اجازه می دهد که ورتک سایکلونی که بر روی خودروی قدیمی خود نصب کرده اید را با تنظیم کردن بر روی خودروی جدید خود نصب کنید اما گردباد را می توان تنها بر روی یک اتومبیل نصب کنید و برای هر خودرو یک گردباد جداگانه خریداری کنید، در جدول پایین یک مثال آورده شده که نشان میدهد اگر یک فرد هر 4 سال خودروی خود را تعویض کند به چه میزان باید برای خرید گردباد یا ورتک سایکلون هزینه کند:
مجموع هزینه های خرید ورتک سایکلون و گردباد در طی 8 سال
  ورتک سایکلون (دو دستگاه) گردباد (دو دستگاه)
مجموع هزینه ها در سال 1 $69.95 $99.95 – $139.90
مجموع هزینه ها در سال 4 $69.95 $199.90 - $279.80
مجموع هزینه ها در سال 8 $69.95 $299.85 - $419.70
 
امکانات بهتر ورتک سایکلون در مقایسه با گردباد – ما باور داریم که مهندسی و امکانات ورتک سایکلون به مراتب بالاتر و بهتر از تکنولوژی استفاده شده در گردباد است.
ساختار یکپارچهورتک سایکلون توسط برش لیزر بر روی یک ورق استیل ضد زنگ با کیفیت ساخته می شود در صورتی که گردباد از دو پره ی مجزا ساخته می شود. با این حال می توان گفت که ورتک سایکلون از قطعات کوچکتر ساخته نشده است که در صورت شکسته شدن به داخل موتور خودروی شما ریخته شود.

جریان هوای آزادپره های گردباد درست در مرکز قرار گرفته اند اما در مرکز ورتک سایکلون هیچ قطعه ایی قرار ندارد زیرا بر اساس تحقیقات مهندسین ما، آزاد بودن مرکز ورتک سایکلون به جریان هوای داخل شیلنگهای هوای موتور خودرو کمک زیادی می کند.

پره های یکپارچه و مقاوم – ورتک سایکلون از پره های مقاوم و یکپارچه برای انتقال هرچه بهتر جریان هوا استفاده می کند اما در پره های گردباد شیارهای کوچکی وجود دارد که به گفته ی خودشان کارکرد دستگاه را بهبود می دهد، به نظر شما اگر این پره های شیاردار بهتر عمل می کنند چرا از این پره ها بر روی پنکه ها و تهویه های هوا استفاده نمی کنند؟

استفاده از ابزار لیزری برای کیفیت و دقت بهتر ساخت – قطعات ورتک سایکلون توسط برش لیزر ساخته می شوند که هزینه ی این کار بیشتر از هزینه ی ساخت قطعات با دستگاه پرس است. یکی از مزایای برش با لیزر این است که لبه هایی که با لیزر بزش خورده اند تیز و برنده نیستند. یکی از فروشندگان گردباد به ما گفته که برای آنکه لبه های تورنادو دستشان را نبرد هنگام حمل این دستگاه از دستکش های مخصوص استفاده می کنند.
با در نظر گرفتن موارد بالا می توان گفت که گردباد محصولی کاربردی است اما ورتک سایکلون امکانات بهتری را با پرداخت بهایی کمتر به شما عرضه می کند علاوه بر اینکه شما طولانی مدت در هزینه های سوختی خود صرفه جویی می کنید.
 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S