ecommerce provided by Yahoo! Small Business
توربوناتور
ورتک سایکلون اورجینال کاربردی تر از توربوناتور است™!
اگر شما یک دستگاه بهینه ساز سوخت توربوناتور خریداری کنید قطعا مصرف سوخت شما کاهش یافته و توان خودروی شما بیشتر می شودT اما ورتک سایکلون اصلی امکانات بهتری را با پرداخت کمترین هزینه دریافت می کنید علاوه بر اینکه این محصول در مدت زمانی که بر روی خودروی شما نصب است هزینه های سوختی شما را کاهش می دهد، در ادامه به مزیتهای ورتک سایکلون اشاره می کنیم:

ورتک سایکلون از کیفیت بالاتری برخوردار است – دستگاه های تربوناتور به صورت دست ساز و با ابزاری مانند قیچی آهن بر ساخته میشوند اما ورتک سایکلون از فولاد زد زنگ درجه یک و با برش دستگاه های لیزری بدون دخالت دست تولید می شوند.
ورتک سایکلون: نامی که شما میتوانید به آن اعتماد کنید – اینترنت دسترسی ما را به محصولات خوب و با کیفیت آسان کرده و همینطور باعث شده که شرکتهایی مانند توربوناتور با دادن اطلاعات غلت باعث گمراهی مشتریان بشوند.

به عنوان مثال توربوناتور می گوید که رانندگان خودروهای مسابقه ایی از سه دستگاه توربوناتور برای تقویت توان خودرو استفاده می کنند در صورتی که در آزمایشهای صورت گرفته بر روی توربوناتور نشان داده که دستگاه سوم هیچ تاثیری در افزایش توان خودروها ندارد.

برعکس توربوناتور پیشینه ی شرکت ما از سالیان سال کار کردن در صنعت خودروهای مسابقه ایی بدست آمده است، (برای اطلاعات بیشتر درباره ی ما در اینجا کلیک کنید.)) شما می توانید به حقیقی بودن اطلاعاتی که درباره ی ورتک سایکلون در این سایت منتشر شده اعتماد کنید.
ورتک سایکلون از خدمات بهتری برخوردار است – تحویل هر سفارش تربوناتور بین 2 تا 3 هفته زمان می برد در صورتی که تحویل هر سفارش ورتک سایکلون حد اکثر تا دو روز کاری زمان می برد، شما می توانید توربوناتور را در مدت زمان دو روز تحویل بگیرید اما باید بهای بیشتری را برای ارسال زود تر دستگاه بپردازید، اما هزینه ی ارسال ورتک سایکلون کاملا رایگان است.
در انتها می توان گفت چرا پول خود را صرف دستگاه های دست ساز و کم کیفیت بکنیم وقتی می توانیم با همان مقدار هزینه ورتک سایکلون را با خدماتی بهتر و کیفیت ساخت بالاتر خریداری کنیم؟

 
 
کپی رایت © 2011 - VortecCyclone.ir همه حقوق محفوظ است . طراحی و توسعه توسط کمپانی B.A.G.S